Příjemný pobyt v zaměstnání

Stůl kancelářský musí být vyroben tak, aby byla zaměstnanci práce u něj příjemná a zároveň zdravotně nezávadná. Pracovní doba trvá až osm hodin denně, proto jej vždy vyrábíme tak, aby se u něj zaměstnanci necítili stísněně. Volnost pohybu dostanou všemi směry. Jsme si vědomi, že na pracovní desce musí být místo pro různé pomůcky a zejména počítač, proto ji vyrábíme vždy dostatečně prostornou. Ergonomie je také důležitým faktorem. Klademe důraz na rozměry pracovní plochy, aby zaměstnanci pracovali se správným sklonem předloktí, loktů i ramen. Jen tak budou ušetřeni nepříjemné bolesti zad a krční páteře. Příjemný pobyt v zaměstnání, co víc si přát.

psací stůl

Výhody nabízených kancelářských stolů:

·         výběr ze stovek různých typů
·         kvalitní a pevné materiály
·         moderní design, krásné dezény
·         doprava zdarma po celé České republice
·         montáže zdarma
·         přehledná nabídka v tištěné i virtuální podobě
·         rychlé dodávky
·         online kalkulačka ceny

V zaměstnání i domácí pracovně

Ať už své zaměstnání vykonáváte doma nebo ve firmě, vždy potřebujete vhodný kancelářský stůl vyrobený přímo na míru Vaší osobě. Naše modely jsou k prodeji v různých velikostech pro dokonalou ergonomii práce. Vždy jsou řešeny tak, aby měli dostatečný prostor pro počítač, papíry a další nezbytné pomůcky. Vašim prostorovým možnostem budou vždy odpovídat.

pc

Nábytek sestavený na míru

Stůl kancelářskýsi sestavte přímo na míru! Nabídka je vhodná pro jednotlivce i zaměstnavatele, kteří hledají vhodné pracovní podmínky pro své zaměstnance. Krásné jsou pracovní modely klasické vyrobené kompletně ze dřeva. U těch vybíráte z mnoha různých dezénů. Rozměry si také vybírá zákazník, tak aby se mu v zaměstnání pracovalo dobře. Krásné jsou také modely, jež mají kombinaci dřeva a kovových prvků. Zde se kloubí požadavky na funkčnost a moderní design.